Wczytuję dane...

Główną zaletą korzystania z naszych produktów polimerowych wielorazowego użytku jest ekologia, bezpieczeństwo oraz poprawa czystości środowiska.

Dzięki ich wielokrotnemu użyciu i możliwości recyklingu, znacząco zmniejszamy ilość odpadów, które trafiają na wysypiska. Nasze produkty wykonane są z różnorodnych materiałów polimerowych z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii produkcji. 

Naszym nadrzędnym celem jest to by nasze produkty były całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Nie zawierają bisfenolu (BPA), co eliminuje ryzyko szkodliwego wpływu chemikaliów na zdrowie. Dodatkowo nasze produkty nie zmieniają smaku ani aromatu przechowywanych w nich żywności i napojów, dzięki czemu możesz cieszyć się ich naturalnym smakiem. Wszystkie nasze wyroby są dopuszczone do kontaktu z żywnością, co gwarantuje ich najwyższa jakość i bezpieczeństwo.

Nasze polimerowe, plastikowe produkty to wybór dla osób, które cenią sobie ekologię, bezpieczeństwo oraz jakość. Ich wielokrotne użycie i możliwość recyklingu przyczyniamy się do ochrony środowiska. Mając poczucie odpowiedzialności i przestrzegając obowiązujących zasad, możemy przyczynić się do dania drugiego życia temu, co wyrzucamy.

Wybierając nasze produkty, wybierasz lepszą przyszłość dla siebie i swojej planety.

                                                                                                                                                                                                                                  

                                         

                                                                                                                                                       

Poniżej tabela pokazująca wszystkie materiały: